Villa Caimite
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Caimite Mare Gaillard με 4 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 7 χλμ. από φυσικά τοπία, όπως Karaib Rider's Park, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με ψάρεμα.
Η Παραλία Petit-Havre απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή τη βίλα με 4 μπάνια, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Mare Gaillard είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.
Οι επισκέπτες του αυτής της βίλας μπορούν να απολαύσουν τη θέα στη θάλασσα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους. Υπάρχουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών.
Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Anse Vinaigri3087 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet19 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Pointe-a-Pitre Le Raizet από η Villa Caimite;
Η Villa Caimite απέχει 20 χλμ. από το Pointe-a-Pitre Le Raizet. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Caimite;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Caimite αποτελεί 581$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Caimite;
Η Villa Caimite δέχεται μόνο American Express, Visa και Maestro. - ❓
Η Villa Caimite διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Caimite θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.